25 квітня 2014 р.

Кам’янець-Подільський – "квітка на камені"


Кам­­’янець-Подільський – часто називають "квіткою на камені". Це місто розташоване в Хмельницькій області на високих скелястих берегах каньйону, утвореного річкою Смотрич.– одне з найвідвідуваніших в нашій країні та посідає третє місце в Україні за історико-архітектурними пам'ятками, поступаючись у цьому лише Києву та Львову, а старовинна Кам’янець-Подільська фортеця входить до 7 історико-архітектурних чудес України.

Візитною картккою міста є звичайно Кам'янець-Подільська фортеця. Перші згадки про фортецю походять з ХІІ ст. Унікальність Кам'янець-Подільської фортеці полягає у неперевершеному поєднанні ландшафту з створеною непристуною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі.Також у Кам’янці-Подільському варто подивитися Комплекс Кафедрального костьолу Святих Апостолів Петра і Павла (15-19 ст.), Троїцьку церкву (14 ст.), стару ратушу ( 15-19 ст.), Замковий міст (14-17 ст.), Хрест біля фортеці та пам’ятник "Семи культурам".
 \Кам­­’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя, має неповторну атмосферу та є одним з найцікавіших міст для короткотривалої подорожі.


Будучи в Кам’янці-Подільському варто також поїхати до іншої фортеці, що знаходиться в Хотині (22 км від Кам’янця-Подільського). Хотинська фортеця одна з найкраще збережених фортець Європи XVI ст. Сувора і грізна фортеця розташовується на правому березі Дністра, дещо відрізнялася від фортеці у Кам’янець-Подільську за конструкцією.

Немає коментарів:

Дописати коментар