3 червня 2015 р.

Парк "Київська Русь"

Цими вихідними мені вдалося відвідати Парк "Київська Русь". Була тут вже вдруге. Першого разу нам не пощастило з погодою та й розважальної програми тоді майже не було. Цього разу в парку відбувався  чемпіонат по середньовічному бою "Зов Героїв", тож сподобалось значно більше!
Древній Київ у "Парку Київська Русь" - Центр культури та історії Стародавньої Русі. Це відтворення культурного та архітектурного образу Дитинця Києва V-XIII століть у його історичних розмірах, що займав площу 10 га.


Територія велика є що порозглядати, погуляти, де посидіти, численні лавочки зі столиками, гойдалки, також є дитячий майданчик, корчма...

   
Окрім  споглядання середньовічний боїв та прогулянкам по території  парку, можна було постріляти з лука, покататись на конику, ще бачила майстер класи по гончарству, виробів з дерева, ярмарка сувенірів.

Парк "Київська Русь" - гарне місце для сімейного відпочинку. Тільки от часто туди не поїздиш, вхідний квиток в день фестивалю є не дешевим (на одну дорослу особу коштує 150 грн.).

 Парк знаходиться недалеко від Києва - с. Копачів Обухівський р-н. Добиратися, звичайно, краще власним авто, але можна й їхньою прямою маршруткою з Києва (розклад на сайті), також є маршрутка, що покатає вас по декільком селам Київ-Степок (від м.Видубичі).

Немає коментарів:

Дописати коментар