4 серпня 2014 р.

"Панське село" Ковалівка

Одного дуже спекотного літневого дня я їздила зі своєю студенською подружкою (з якою небачились вже два роки) в мальовниче село Ковалівка. Спека була просто неймовірною, хотілося пірнути в ставочок і просидіти там цілий день. Звичайно ж ми цього не зробили, просто гуляли, фотографувались, розмовляли... було чудово! Пропоную подивитись вам свій фотозвіт із Ковалівки.:)
Ковалівка – це село, що знаходиться у Васильківському районі за 65 км від Києва, його навіть називають маленькою Швейцарією.


Село з 500-річною історією. Омиває село річка Кам'янка, яка тут складається з каскаду ставків.

“Ковалівка – зразково-показове село епохи” дикого капіталізму “, вотчина агрофірми” Світанок“ та сім’ї колишнього київського губернатора Засухи."

Село вражає неймовірною для української глибинки чистотою, якістю доріг, розкішною інфраструктурою: церква Різдва Богородиці, поруч - пам’ятник політичному і церковному діячу Петру Могилі; оздоровчий комплекс, салон краси, будинок культури, гімназія, ресторан, піцерія, ставок з альтанками і лебедями, газони та клумби, різні композиції із квітів, квітковий годинник. Скрізь ідеальна чистота і порядок.


Враження від села двоякі. Це охайне село, що вражає своїм центром, все дуже гарне й квітуче, прекрасне місце для вікенду, але якщо не вдаватись в подробиці про те чиїми руками і за чий кошт все це зроблено (трішки нагадало Межигір'я).

Немає коментарів:

Дописати коментар