5 травня 2014 р.

«Межигір'я»


«Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки.
Межигір'я розташоване на правому, високому березі річки Дніпро, дуже пересіченому ярами. Берег поріс лісом, основні породи — граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. В основному ліс порослевий і молодий, проте є місця з 100-літніми дубами і соснами. Є зоопарк, качина ферма, фазанарій, конеферма, кілька озер з качками і лебедями.


Межигір'я вражає своєю красою та розкішшю. Нам пощастило потрапити у весняну казку, де все навколо розквітло, зазеленіло. Всього побачити за один день мабуть не реально, територія надзвичайно велика.

Янукович створив собі власний світ, таку собі капсулу, в якій і мешкав, наче у вакуумі. Склалося враження, що там були і гори, і море, – це по ландшафтам. Територія Межигір’я повністю виконувала функцію і зоопарку, і ботанічного саду, і заповідника, й різноманітних розваг: площадка для гольфу, ймовірно, боксерський ринг, тенісний корт, як мінімум дві сауни, спа-процедурні кімнати зі скляними вікнами та кам’яною стіною, умовні архітектурні пам’ятки, ресторан на воді та багато іншого.
Клубний будинок «Хонка» з каскадом штучних озер. Це лише близько 7 гектарів «Межигір'я» зі 136 гектарів загальної площі резиденції.

  
На справжню туристичну Мекку перетворилася президентська резиденція у Межигір’ї – із незчисленною кількістю охочих побачили розкоші, в яких жив Янукович. 

Для відвідувачів резиденцію відкрили в кінці лютого, після втечі Януковича. зараз вхід є платним (20 грн. у вихідні дені, 10- в будні). Резиденція "Межигір'я" уже відклалася у суспільній свідомості як символ корупції президентського масштабу.


2 коментарі:

  1. дуже класний пост. шкода, що мало фото:(

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. дякую! насправді нафотографувала багато, перегляну, може додам ще трішки фото!:))

      Видалити