14 травня 2014 р.

Тюльпани - квіти щастя
Легенда про щастя
Ви чули легенду про щастя? Стверджують, що воно пере­бувало в золотистому, щільно стуленому пуп’янку тюльпана. Ніхто не міг дістатися до нього, хоча й намагалися: хто — си­лою, хто — хитрощами, хто — заклинаннями. І йшли до тієї квітки старі й молоді, здорові й каліки, ішли царі зі шляхетним почтом і жебраки з торбами, ішли багатії-марнотрати й злидарі без шеляга за душею. Натовп біля квітки збирався і згодом розходився ні з чим.

Та ось одного разу луками, де росла ця квітка, ішла натомлена тяжкою працею бідна жінка, вела за руку свого малень­кого сина. їй хотілося бодай подивитися на пуп’янок чарівної квітки щастя, якого вона так і не бачила за все своє життя, лише тяжко зітхала, згадуючи про нього.
Жінка тихенько, із завмиранням серця наблизилася до квіт­ки… Раптом її хлопчик, побачивши пуп’янок, дзвінко й голо­сно, як може лише дитина, розсміявся.
І сталося диво! Тієї самої миті пуп’янок розкрився. Те, що не вдавалося зробити ні силою, ні хитрощами, зробив веселий безтурботний сміх. Дорослому часом важко збагнути, що не все можна купити за гроші, не все можна здобути хитрощами. По-справжньому щасливою може бути лише дитина: їй так неба­гато для цього треба. (За М. Злотницьким)
\
Хай тюльпани вам приносять щастя або, як мінімум, гарний настрій. :)

Немає коментарів:

Дописати коментар