29 вересня 2014 р.

Європейські мандри. Відень

Відень (нім. Wien) - столиця Австрії, розташований на берегах річки Дунай.
Відень – місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вулиць і численних скверів. Відень - відомий і важливий культурний центр Європи.
З XVI до початку XX століття Відень був столицею багатонаціональної держави австрійських Габсбургів.

 Імператорський палац Хофбург - колишня резиденція Габсбургів, це величезний палацовий комплекс в центрі Відня з безліччю приміщень, будівель і споруд, побудованих в період з 13 по 20 століття.

Собор Святого Стефана - символ Відня із 800-річною історією. Католицький собор, побудований з елементами готичного та романського стилю, розташований в самому серці міста. 

Віденська державна опера (Staatsoper) - найбільший оперний театр Австрії, саме тут щороку проводиться Віденський бал.

Я вже писала, що серед всіх європейських міст найбільше хотіла саме до Відня.
Відень - це місто відоме не лише своїми палацами й архітектурою, а й смачною кавою та  десертами. 
Однією з моїх маленький мрій щодо Відня - було спробувати знаменитий торт «Захер» та Віденьську каву ще й у найвідомішій кав'ярня міста - розташована в готелі Sacher. 

[Торт «Захер» (нім. Sachertorte) - шоколадний торт, винахід австрійського кондитера Франца Захера (Franz Sacher) 1832 р. Торт являє собою шоколадний бісквітний корж з одним або двома шарами абрикосового конфітюру, вкритий зверху і по боках шоколадною глазур'ю з круглою шоколадною медаллю. Зазвичай його подають разом зі збитими вершками. Рецепт «оригінального» торту «Захер» зберігається в таємниці.]
Задоволення це не з дешевих Sacher Torte + Wiener Melange коштує там 10.20 євро (Відень взагалі не з дешевих міст). Але ж це така смакота, передати не можливо.:)

Також у вільний час ми самостійно вирішили відвідати палац Шенбрунн. Добратись з центру на метро досить просто (їхати до станції метро Schönbrunn). Це просто неймовірне місце -розкішний палац, імператоські сади, фонтани, та й краєвиди гарні. :)


Палац Шенбрунн (нім. Schloß Schönbrunn) є однією з найвідоміших і найбільш відвідуваніших пам’яток у Відні. Шенбрунн був літньою резиденцією імператорської родини Габсбургів. Основний етап будівництва резиденції в її нинішньому вигляді був завершений в 1712 році.

[Щоб поринути у атмосферу міста, і трішки дізнатись про історію імператорської родини раджу переглянути дуже красивий фільм "Сісі. Прекрасна імператриця".]

Є у Відні ще один палац під назвою Бельведер, але потрапити туди нам не вдалося, часу вже не вистачило. Та ще, мабуть, багато цікавих місць є у Відні, але то вже іншим разом. Одного дня замало. Відень прекрасний!:)

Немає коментарів:

Дописати коментар